Sunday 16th November – Regal
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western CONEL Warriors 50 Brent Blazers 13
11:00 Western Brent Ballers 51 UC Ducks 16
12:00 Western Haringey Hawks 59 Southwark Legends 31
13:00 Eastern Newham Youngbloods 22 Hackney Kings 35
14:00 Western CONEL Warriors 49 Brent Ballers 51
Sunday 14th December – Crystal Palace
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western CONEL Warriors 41 UC Ducks 44
Western Brent Ballers 33 Westminster Warriors 53
11:00 Eastern Croydon Cougars 44 Hackney Kings 32
Western London Pulse 33 Southwark Legends 37
12:00 Eastern Newham Youngbloods 10 Islington Panthers 55
Western UC Ducks 8 Westminster Warriors 51
13:00 Eastern Islington Panthers 53 Haringey 76ers 42
Eastern Hackney Kings 42 Tower Hamlets Trojans 44
14:00 Western Haringey Hawks 49 Brent Blazers 22
Eastern Tower Hamlets Trojans 57 Newham Youngbloods 42
Sunday 18th January – Copper Box Arena
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western CONEL Warriors 41 London Pulse 11
Western Brent Blazers 21 Brent Ballers 43
11:00 Western London Pulse 22 Brent Blazers 29
Western Southwark Legends 25 UC Ducks 45
12:00 Eastern Haringey 76ers 62 Newham Youngbloods 30
Sunday 8th Feburary – Crystal Palace National Sports Centre
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western Southwark Legends 33 Brent Blazers 57
11:00 Western UC Ducks 52 London Pulse 31
Western Haringey Hawks 43 Brent Ballers 30
12:00 Eastern Croydon Cougars 20 Newham Youngbloods 0
Eastern Islington Panthers 59 Tower Hamlets Trojans 25
13:00 Eastern Haringey 76ers 50 Waltham Forest Flames 23
Eastern Waltham Forest Flames 23 Hackney Kings 64
Filler CONEL Warriors 37 Brent Ballers 42
Sunday 8th March – Crystal Palace National Sports Centre
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western CONEL Warriors 63 Southwark Legends 30
Western Brent Ballers 52 London Pulse 16
11:00 Eastern Croydon Cougars 34 Tower Hamlets Trojans 35
Eastern Newham Youngbloods 43 Waltham Forest Flames 23
12:00 Eastern Croydon Cougars 43 Haringey 76ers 25
Eastern Waltham Forest Flames 15 Islington Panthers 54
Sunday 29th March – Regal
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
11:00 Western London Pulse 55 Haringey Hawks 73
12:00 Western Brent Blazers 49 UC Ducks 47
13:00 Western Westminster Warriors 45 Southwark Legends 30
Sunday 26th April – Regal
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western UC Ducks Haringey Hawks
11:00 Eastern Croydon Cougars 0 Islington Panthers 20
12:00 Eastern Hackney Kings 22 Islington Panthers 50
13:00 Eastern Waltham Forest Flames 14 Tower Hamlets Trojans 64
14:00 Western Brent Blazers 42 Westminster Warriors 35
Sunday 17th May – Venue TBC
Time Conference Team 1 Score Team 2 Score
10:00 Western CONEL Warriors Haringey Hawks
Western Westminster Warriors London Pulse
11:00 Western Southwark Legends Brent Ballers
Eastern Tower Hamlets Trojans Haringey 76ers
12:00 Western CONEL Warriors Westminster Warriors
Western Westminster Warriors Haringey Hawks
13:00 Eastern Haringey 76ers Hackney Kings
Eastern Croydon Cougars Waltham Forest Flames

Connect With Us

Reach & Teach aim to change the game for the better and we're driven by values that we believe build well rounded, positive, confident young people both on and off the court.